Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.877228.9929
Euro31.134931.2597
Takvim

Hakkımızda

Tecrübeli Kadro...

TabGrup Ltd.Ş ti. teknolojik alt yapısı, bilgisayar donanımı ve tecrübeli elemanlarla müşterilerine doğru ve hızlı hizmet verebilmek için her geçen gün kendini yenilemek ve geliştirmektedir.

Teknolojik Altyapı...

Türkiye'nin tüm gümrük kapılarından hizmet verebilme ve tüm acentelik işlemleri, transit işlemlerini evrak ve bilgi eksikliği olmaması koşuluyla, talimatın verildiği gün içinde gerçekleştirme kapasitesine sahip bulunmaktayız.,uzun ve geniş araç izin belgesi çıkartma ve eskortluk hizmetinde de ön plandayız.

Doğru ve Hızlı...

Transit Gümrükleme tecrübesi ve profesyonel çalışma tarzı ile işlemlerinizi pratik, güvenli ve mükemmel bir zamanlama ile yapar.

Misyonumuz, ülkemizdeki gümrük müşavirliği mesleğinin saygınlığını ekonomik yaşamın her alanında korumak, yükselmesine katkıda bulunmak ve bu süreçte ihtiyaç duyulacak her türlü kaynakları yaratarak, gelişimine olanak sağlamaktır.

Vizyonumuz, insan kaynağı yatırımına öncelik veren, sosyal güvenlik ve dayanışma ortamı hazırlayan, parasal birikimi güçlü, özgün bilgi üreten verimli bir kurum olmaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret42686
Hava Durumu
Saat