Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.597318.6718
Euro19.586619.6651
Takvim

Anasayfa

24.10.2016

 TAB GRUP GÜMRÜK LOJİSTİK MEDİKAL VE SAĞLIK HİZMETLERİ TURİZM TİC.SAN. LTD.ŞTİ.

Firmamız, herbiri deneyimli ve kendi alanında uzman gümrük operasyon elemanları , profesyonel yöneticileriyle birliklte, herhangi bir şirketin her türlü gümrük operasyonlarını (acentelik,ağır tonaj ve gabari(geniş-uzun ) araç nakliyesi ,izin ve belgesi tedarik ve eskort, transit, v.b. işlemleri) başarı ile yürütmektedir.

Elektronik çağın tüm avantalarını kullanmayı ve her türlü yenilikleri, gelişmeleri yakından takip eden firmamız, kendi içindeki ethernet ağı vasıtası ile çalışanlar arası entegrasyonu ve haberleşmeyi maksimum ve en verimli şekilde gerçekleştirmekle kalmayıp,

Aynı zamanda da, online hizmetlerin getirmiş olduğu kolaylığı müşterilerinin işlerini en kısa zamanda halletmek için sahip olduğu özel internet erişim hattı ile direkt olarak gümrüklemenin ana bilgisayarına bağlıdır. Ve bizi aradığınız an, işlemlerinizi bitmiş ve ithalat-ihracat işlemlerinizi tamamlanmış bilirsiniz.

Edirne'deki tüm gümrüklerde her dakika hazır bulunan şirket personeli (uzman gümrük operasyon elemanları) ile anında iletişime geçerek işlemin tamamlanırken ve tamamlandıktan sonra başında bekleyerek en güvenli şekilde halledildiğinden emin olmaktadırlar.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret36888
Hava Durumu
Saat